Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara

Се продава од: Aleksandar 17 авг. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara
Se prodava Citroen Xsara 2001 godina.
Vo odlicna sosojtba, so klima, vgraden atestiran plin, registracija i zelen karton do April, 2019.
Нема посетени огласи
Кон почеток