Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.9D -99

Се продава од: Zarko 12 септ. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР   900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara
Se prodava citroen xsara 1.9D 99god reg. Do 1 2020god vozna sostojba so zelen karton cena 600 evra Info samo na Viber ili Vatsap 078 808 833
Нема посетени огласи
Кон почеток