Македонски | Shqip | English |

Kompletno renoviran stan od 45m2 vo Gjorce Petrov

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 19 авг. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: G.Petrov
Површина: 42 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
sh:32903
Se prodava kompletno renoviran stan od 45m2 na 4/5 kat, vo blizina na gradinka i ucilishte.
Cena 33.500evra
kon.tel.LILE-078/427-527
Нема посетени огласи
Кон почеток