Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gorce Petrov

Се продава од: Vanco 17 авг. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Површина: 54 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Se prodava stan vo gorce petrov na mirna lokacija so povrsina od 52 m2 kompletno renoviran. Vo ruskite zgradi cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток