Македонски | Shqip | English |

BMW X1

Се продава од: bmw Вчера 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

20 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X1
Bmw x1 2010 full oprema uvezen od ch
servisna kniska 2 kluca
Нема посетени огласи
Кон почеток