Македонски | Shqip | English |

Scania R410 mega -16

Оглас од претпријатие. Се продава од: Scania Makedonia 23 авг. 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

42 900 ЕУР   49 000 ЕУР

Локација: Илинден, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 410
АКЦИЈА-АКЦИЈА-АКЦИЈА
Scania R410 4X2MEB мега 2016.год. 311.000км, резервоари за гориво 1400 литри. Во одлична состојба
ЦЕНА-ДОГОВОР!!
Нема посетени огласи
Кон почеток