Македонски | Shqip | English |

Garnitura

Се продава од: ///// 14 авг. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

16 000 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodava garnitura, ne koristena se pusta kako lezaj i ima pod nea prostor za skladiranje.
Dimenziite se 245x170
16000 den.
Нема посетени огласи
Кон почеток