Македонски | Shqip | English |

Nov steper

Оглас од претпријатие. Се продава од: Marai Вчера 14:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање
СЕ ПРОДАВА НОВ-НЕКОРИСТЕ СТЕПЕР, КУПЕН ОД ТОП ШОП.

Тел. за контакт 078/399-991
Нема посетени огласи
Кон почеток