Македонски | Shqip | English |

KORG SP200 - Stage piano

Се продава од: Кирил Крстевски 11 јун. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 3.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Korg
Модел: Kronos
Електрично стејџ пијано. Користено, но во одлична состојба. За повеќе информации јавете се на 077 811 046.
Нема посетени огласи
Кон почеток