Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 S6 Quattro

Се продава од: Valon 09 јун. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Se prodava Audi A6 S6 Quattro Diesel, 2004 god. 3.0 motor i 165KW(221HP) 208.000 km. Mnogu dobro socuvana i vo top sostojba. Full oprema, kozni sedista i kompjuter. Registrirana edna godina do juni 2020.
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток