Македонски | Shqip | English |

CITROEN Berlingo 1.6 Hdi -11

Се продава од: Risto 10 јан. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Berlingo
Proizvedeno e maj 2011 g. i ima pominato 83000 km.
Ima krovni nosaci, klima, fabricko radio\CD so komandi pod volan, brisaci na vratite na gepekot.
Prv sopstvenik sum.
Нема посетени огласи
Кон почеток