Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI 110ks -97

Се продава од: Marjan 13 септ. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Колата е регистрирана до 4.2019 год.
Летни гуми стари една година
Два airbag-ови, клима, електроника на прозори и ретровизори.
Редовно сервисиран со сервисна книшка.
Нема посетени огласи
Кон почеток