Македонски | Shqip | English |

PASBO DUCATI G93 motokultivator

Се продава од: Nikola 17 авг. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Возила : Мотокултиватори
Se prodava motokultivator PASBO DUCATI tip IS9 G93 hp9

Motokultivatorot e malku koristen,odlicna sostojba,spremen za rabota odma,so frezi i prikolka


Нема посетени огласи
Кон почеток