Македонски | Shqip | English |

Baraka so plac 350m2 na ulica vo Vlae

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 03 јул. 15:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: VLAE
Површина: 350 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Друго
Локација: Карпош, Скопjе
Se prodava baraka so plac vo Vlae, direkno na ulica so 2 vleza.
cena po dogovor.
kon.tel.LILE 078/427-527
Нема посетени огласи
Кон почеток