Македонски | Shqip | English |

TOP CENA ZA EKSKLUZIVNA KUKA VO ZLOKUKANI

Се продава од: jovica 17 авг. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

890 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 670 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава/издава ексклузивна куќа во Св. Јован Комплекс- Злокуќани. Цена 890,000€.
Куќата е уникатна и се простира на земјиште од 3500 м2 .
Земјиштето(дворот) е совршено уреден со зеленило, вештачко езеро, приватен паркинг кое е во сопственост на куќата .
Ексклузивната куќа е на два ката со вкупна површина од 670 м2 . Првиот кат е составен од голем дневен престој , трпезариски дел, гостински тоалет, остава, кујна и посебен спа дел од 270 м2 со внатрешен базен, џакузи, сауна, туш кабини, тоалет и простор за билјард
На вториот кат на 200 м2 се стационирани спалните соби. Куќата е сочинета од 3 спални соби и секоја спална соба си има свое купатило и гардеробер.

Цена по договор.
телефон за контакт: 070/221-161

The house is unique extends to 3500 m2 land .
The yard is perfectly decorated with an artificial lake and private parking owned by the house .
The exclusive house has two floors with a total area of 670 m2. The first floor consists of a large living room, a dining area, guest toilet, utilitу, kitchen and a separate spa area of 270 m2 with an indoor pool, jacuzzi, sauna, shower cabins, toilet and billiard place.
On the second floor of 200 m2 are the bedrooms. The house is composed of 3 bedrooms and each bedroom has its own bathroom and closet.


Contact. 070/221-161
Нема посетени огласи
Кон почеток