Македонски | Shqip | English |

Plac nad detska bolnica vo Kozle Dolno Vodno

Се продава од: Мила Вчера 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Плац над детската болница во Козле-Долно Водно
Површина: 2600 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава плац на Водно над детската болница во Козле, цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток