Македонски | Shqip | English |

PLAC VO SREDNO NEREZI ITNO

Се продава од: Jovan Вчера 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 710 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Se prodava plac 710m2 vo sredno nerezi na top lokacija urbanizirana! Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток