Македонски | Shqip | English |

Plac vo sredno Nerezi

Се продава од: Jovan Вчера 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Se prodava plac vo sredno nerezi urbaniziran
Нема посетени огласи
Кон почеток