Македонски | Shqip | English |

Stan od 54m2vo Taftalidze

Се продава од: Ivana Stojchevska Вчера 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: ул. Букурешка 12
Површина: 54 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава стан во Тафталиџе, на мирна и тивка локација, во близина на градинка, основно и средно училиште.

Во моментов се користи како канцеларија, но се наоѓа во станбена зграда, не е деловен простор.

Станот се наоѓа на приземје и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и тераса. Има можност да се преуреди со две спални. Станот е комплетно реновиран, со сменета инсталација (струја/вода), под, прозори и врати. Пред самата зграда има паркинг кој не се наплаќа.
Нема посетени огласи
Кон почеток