Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos

Се продава од: Мето 23 авг. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Скупи 3А 21/1-2
Површина: 140 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се продава стан кој е лоциран на ул. Скупи 3А 21/1-2, во чиста и мирна средина изолиран од градскиот метеж, а одалечен на само 3км од центарот на градот. Поставен на самиот кеј на реката Вардар, со непречен поглед кон Градскиот Парк и Водно.
Површина на станот - 129м2 плус 11м2 балкон
Кат - 1
Сопствено греење и ладење - Daikin
Соби - три спални од кои една Master bedroom со купатило, 2 детски соби, соба за дневен боравок со кујна и трпезарија, купатило и гостински тоалет.
Нема посетени огласи
Кон почеток