Македонски | Shqip | English |

Pecki kamini i kotli na pelet

Се продава од: Премиум Енерџи 23 авг. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

39 975 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
DIECOTEC - Италијански дизајн, квлитет и оригнални делови - по пристапни цени

6kW ALBA воздух - до 60м2 - 39.975,00 ден.
8kW ALBA воздух - до 70м2 - 46.125,00 ден.
10kW ALBA воздух - до 90м2 - 52.275,00 ден.
13kW ALBA воздух - до 110м2 - 58.425,00 ден.
16kW JENNA хидро - до 140м2 - 76.875,00 ден.
25kW ALASKA хидро - до 220м2 - 86.100,00 ден.
33KW JENNA хидро - до 290м2 - 135.300,00 ден.
40kW SARA котел - до 400м2 - 150.675,00 ден.
50kW SARA котел - до 500м2 - 169.125,00 ден.
22kW REHANA - хидро со плотна и рерна за готвење - до 150м2 - 184.500,00 денари

Повеќе информации :
https://premiumenergy.com.mk/proizvod-kategorija/pelletstoves/

Контакт :
072 612 272
[email protected]
www.premiumenergy.com.mk
Можност за плаќање во готово, со картичка или онлајн на нашата веб продавница.

Нема посетени огласи
Кон почеток