Македонски | Shqip | English |

Laptop HP 250G6 Intel Core i3,so garancija. Evtino

Се продава од: Hp 14 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: HP
Модел: 250 G3
Laptop Hp 250 G6. Laptopot e kako nov, koristen vo domashni uslovi. Star 11 meseci.

Intel Core i3 6006, 4GB, 1000 Gb Hard drive
15.6 DVD Rezac
Baterija okolu 30 minuti

Laptopot e kompletno funkcionalen, so garancija. Socuvan kako nov bez mani.
Нема посетени огласи
Кон почеток