Македонски | Shqip | English |

VIC FIRTH 5A PALICI

Се продава од: KRSTO Вчера 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

550 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Инструменти : Тапани и Ударала
Nozam Vic FIRTH PALICI OD CAD. 550 MKD OD PAR, NE PRAJKAM PO KARGO SAMO LICNO.
075 950 994
Нема посетени огласи
Кон почеток