Македонски | Shqip | English |

GOLEMO NAMALENIE NA KOMPLET TERETANA

Се продава од: Tose Вчера 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

37 000 ЕУР   45 000 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање
Se prodava komplet teretana so poveke od 40 spravi edna od najkvalitetnite i najmokni spravi koi sto postojat .
Dokolku sakate vistinski spravi vredi da se pogledne .
Нема посетени огласи
Кон почеток