Македонски | Shqip | English |

BILIJARD MASI

Се продава од: MBG Вчера 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Зимски/Водени спортови
БИЛИЈАРД МАСИ нови, неотпакувани, со димензии 212цм на 120цм (7ft).....црвена, сина и зелена боја на чојата...., солидни, стабилни, тешки.....комплет штеки, топки, креди.....
Нема посетени огласи
Кон почеток