Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Bm 12 фев. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   3 800 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Prodavam audi a6 1999 god.2.5 TDI - vo odlicna sostojba, redovno servisirana.
So novi letni i zimski gumi.
Cena 3000 evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток