Македонски | Shqip | English |

Audi S3 1.8 250KS full oprema quatro

Се продава од: Goce 29 мар. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S3
Audito e fabricki S i vo mnogu dobra sostojba 1.8 t 225 konja fabricki + cip 250 konja quatro maksimalno socuvana naj ubavo s vo makedonija napraven servis kaisi ulje filtri zategaci nov akumulator pod garancija novi gumi dunlop sport max kolata e bez dopolnitelni troskovi palis vozis 2 kluca i mn dugo cena 3999
Нема посетени огласи
Кон почеток