Македонски | Shqip | English |

AUDI S6

Се продава од: Aleksandar 17 окт. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 400 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Se prodava audi s6 so mnogu oprema odlicno zacuvan registriran so zelen karton. Cena 7400e
Нема посетени огласи
Кон почеток