Македонски | Shqip | English |

AUDI S8 QUATTRO BENZIN PLIN 360KONJA

Се продава од: Emil 15 дек. 02:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
Se prodava Audi s8 fabricki, 4.2 benzin plin quattro 360konja.
Нема посетени огласи
Кон почеток