Македонски | Shqip | English |

AUDI S8 QUATTRO BENZIN PLIN 360KONJA

Се продава од: Emil 17 дек. 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
se prodava audi s8 quattro benzin plin 360konja so novi 4zimski gumi i napraven golem i mal servis na menjac,smeneto filtri i ulje,atestiran plin.ORIGINAL FABRICKI S8
Нема посетени огласи
Кон почеток