Македонски | Shqip | English |

Lancia Y registirana

Се продава од: Jasmina 15 септ. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 400 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Lancia
Модел: Ypsilon
Se prodava Lancia Y registirana ima atestiran plinski ured, klima, novi gumi, kolata e perfektna info na telefon, 070/355-654
Нема посетени огласи
Кон почеток