Македонски | Shqip | English |

KAMIONSKI GUMI AUFINE 315.80.22.5

Оглас од претпријатие. Се продава од: Ekstrim Grup Dooel 23 авг. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

185 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Возила : Резервни делови
AKCIJA!!!!AKCIJA!!!!AKCIJA!!!!

Prodavam Kamionski gumi
Aufine.

Pogon
AF 88 i AF557
315.80.22.5 185e
Adr 3
315.70.22.5 205e
Prikolka
385.65.22.5 205e
AF 33 i AF 327
Predna
Af667
315.80.22.5 185e

tel 071311114
tel 071322681
Нема посетени огласи
Кон почеток