Македонски | Shqip | English |

Usluga so Viluskar Telehender

Оглас од претпријатие. Се продава од: DOZNA dooel Вчера 22:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Вршиме услуги со Вилушкар ( Телехендер ) кревање товар до 3,5 тони висина до 13 метри, услуга вршиме низ цела Македонија
Нема посетени огласи
Кон почеток