Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KISELA VODA

Се продава од: Angela 13 септ. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: Dobromir Hrs 23
Површина: 280 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа, Наместен
Греење: Струја
Локација: Кисела Вода, Скопjе
SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA VO KISELA VODA VO NASELBA 11 OKTOMVRI NA SAMO 2 KM OD CENTAR.KUKATA E NOVOGRADBA ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE
Нема посетени огласи
Кон почеток