Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Pintija

Се продава од: Maja Денес 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 105 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Струја
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se prodava kuka vo nas.Pintija.
Poveke info na 075/786-426
Нема посетени огласи
Кон почеток