Македонски | Shqip | English |

Plac moze zamena

Се продава од: Снежана Вчера 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 377 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Плацот е со панорамски поглед на Скопје, излегув на ве улици.Се наоѓа до Геопром.
Предвидено е за градење на куќа.
Се продава, а може и да се направи замена со стан.
Се наоѓа на 2 км од центар.Во близина е на последна 24ка.
Нема посетени огласи
Кон почеток