Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 533

Се продава од: Rashid 22 авг. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 350 ЕУР

Локација: Петровец, Скопjе
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 533
Prodavam traktor imt 533
Moze zamena za kola
Moze na seko vreme
Viber:00382 69589 195
Ime: Samir
Нема посетени огласи
Кон почеток