Македонски | Shqip | English |

IZRABOTUVAME PLOTNI ZA KUJNI I SKALI OD GRANIT

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 12 окт. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Располагаме со богат асортиман на мермер, гранит , травертин и други видови на камен. Изработуваме и плотни за кујни, скали, подпрозорници, камини, облагање на подни површини, зидови...

Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток