Македонски | Shqip | English |

Masina za prozivodstvo na sladoled Karpidzani LABO

Се продава од: Влатко 23 авг. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава машина за производство на сладолед Карпиџани Лабо 40-60( 8-2 литри)
Како нова увезена од Италија
Нема посетени огласи
Кон почеток