Македонски | Shqip | English |

Athletic L-2 laptop and projector STAND

Оглас од претпријатие. Се продава од: ARTIST SISTEMS Dooel 12 јул. 17:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 450 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Инструменти : Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема
Stand for a laptop and projector L-2

A universal stand for a laptop and a projector featuring height adjustment as well as a 7-step tilt angle and footing width adjustment.

Width 440 - 630mm
Height 870 - 1160mm
Material steel
Weight 7,10kg
Load capacity 10kg
Available colours black
Нема посетени огласи
Кон почеток