Македонски | Shqip | English |

Athletic git-31 GUITAR BASS STAND

Оглас од претпријатие. Се продава од: ARTIST SISTEMS Dooel 12 јул. 17:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 650 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Инструменти : Жичани инструменти и додатоци
Athletic GIT-31 guitar stand

Height adjustable.
Fits for all guitars and basses
Нема посетени огласи
Кон почеток