Македонски | Shqip | English |

VELOSIPEDI MASKI ZENSKI I DETSKI NOVI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Maxima 12 јул. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Jeep
SE PRODAVAAT NOVI VELOSIPEDI MASKI ZENSKI I DETSKI CENI OD 4900 DO 7900.

MAXIMA - Kacanicki pat br. 258. Industriska zona Vizbegovo. (Pozadi benzinska Euro Aktiva)
Rabotno vreme: Ponedelnik-petok 08:30-16:30 ; Sab 8:30 - 14:30

070/873-025
022/653-253
Нема посетени огласи
Кон почеток