Македонски | Shqip | English |

CITY BIKE HYBRID KILDEMOES HYPER S1 KAKO NOV

Оглас од претпријатие. Се продава од: BEST HEATING 12 јул. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 2.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

370 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: SIMANO
KILDEMOES HYPER S1, NOV

Алуминиумски рам 55 см
Големина L
Алуминиумски тркала со двоен ѕид 28 "
Менувачи shimano claris 1x8
Хидраулични диск кочници shimano
Гел седиште
Нема посетени огласи
Кон почеток