Македонски | Shqip | English |

ELEKTRICNI TROTINETI SO LG BATERIJA PROMOTIVNO

Оглас од претпријатие. Се продава од: BidiFit Prodavnica 05 авг. 09:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 1.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 990 МКД   34 990 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Друго
ПРОМОТИВНО !!
Електрични тротинети со врвен квалитет!
Заштедете време и пари!
Извозете 20 км за само 1 денар.

http://toplife-bikes.com/de/

Како да нарачате? ⤵
- 📞 Телефон 070/609-659
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

ул.Јордан Мијалков бр 2, Скопје, во салонот на БИДИФИТ

1. ELECTRIC SCOOTER TOP LIFE H9
ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 12990 ДЕН
Спецификации:
Тежина: 8.6 КГ
Мотор Power: 250W мотор
Батерија: LG литиумска батерија 24V 6AH
Материјал: Железо и алуминиумска легура
Макс. Брзина : 24k m / h
Макс тежина : 120kg
Растојание:18-22км
Време на полнење: 2 ~ 3ч
Големина на тркало: 8 инчa
Сертификација: CE MSDS
Бои: црно / бело
Скутер Големина: 105 * 16 * 111 см


2.ELECTRIC SCOOTER TOP LIFE H13
ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 21990 ДЕН
Тежина: 12,5 КГ
Номинална моќност на моторот: 350W - Максимална моќност на моторот: 500W
Батерија: LG литиум батерија 36V 7.8AH
Материјал: Железо и алуминиумска легура
Агол на искачување: 15 степени
Максимална брзина: 30 км / ч
Големина на тркалото: цврста полна гума од 8,5 инчи
Макс тежина:120кг
Растојание: 24-28км
Време на полнење: 2 ~ 4h
Сертификација: CE MSDS
Задни диск-сопирачки
Светилка со лампа напред и назад
Бои: црно / бело
Информации за пакување:
Големина на раздвојување: 108 x 43 x 114cm - Големина на преклопување: 108 x 43 x 49cm


4.Xiaomi Mijia M365 електричен тротинет + 2 резервни гуми
ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 24990 ДЕН
Тежина: 12,5 КГ
Номинална моќност на моторот: 350W - Максимална моќност на моторот: 500W
Батерија: 36V 7.8AH
Материјал: Железо и алуминиумска легура
Агол на искачување: 15 степени
Максимална брзина: 25 км / ч
Големина на тркалото: гума на надувување од 8,5 инчи
Макс тежина:100кг
Растојание: 25км
Време на полнење: 2 ~ 4h
Сертификација: CE MSDS
Задни диск-сопирачки
Светилка со лампа напред и назад
Бои: црно / бело
Информации за пакување:
Големина на раздвојување: 108 x 43 x 114cm - Големина на преклопување: 108 x 43 x 49cm

Како да нарачате? ⤵
- 📞 Телефон 070/609-659
-🚛 Достава до врата
Нема посетени огласи
Кон почеток