Македонски | Shqip | English |

Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

Оглас од претпријатие. Се продава од: BidiFit Prodavnica 16 авг. 08:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 1.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 990 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
НАРАЧАЈ НА 070/ 609-659

http://toplife-bikes.com/product-category/bikes/

Велосипед Top Life City со големина 28",
Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
Преден запчаник погон:Shimano FC-TY301
Преден менувач / SHIMANO TZ30, FIT 42T
Заден менувач : SHIMANO TY21, FIT 7S
Менувач на брзини : SHIMANO EF500, 21SPEED
Рачки за кочници: Shimano STEF 65 -2019
Кочници /: DISK Напред и назад од брендот Repute
Димензија на тркало: 28"," со дупли Алуминиумски бандаши
Педали: Алуминиум
Брзини / speed : 21
Запчаници и ланец: Shimamo
Големина на рам 19'
Гуми: Kenda
Достава до вашиот дом.

http://toplife-bikes.com/de/

Како да нарачате? ⤵
- 📝 Порака тука во инбокс
- 📞 Телефон 070/ 609-659
-🥇 12 месеци гаранција
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

ул.Јордан Мијалков бр 2, Скопје, во салонот на БИДИФИТ
Нема посетени огласи
Кон почеток