Македонски | Shqip | English |

ALUMINIUMSKI VELOSIPED hidraulika GERMANSKI

Оглас од претпријатие. Се продава од: BidiFit Prodavnica 18 авг. 11:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 2.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

21 500 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Jeep
НАРАЧАЈ НА 070/ 609-659

http://toplife-bikes.com/product/top-life-29-alloy-frame-seat-tube-length-19-disc-brake-27-speed/

Велосипед Top Life со големина 29"
Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
Предна вилушка / SUNTOUR SUS FORK XCT-HLO, ALLOY CROWN STEEL SUS FORK FIT DISC BRAKE
Преден менувач /SHIMANO AFDM370L6C, FIT 44T ALTUS SERIES
SHIMANO AFCM371C422XL CHAINWHEEL&CRANK, 22/32/44T, ALLOY CRANK
Заден менувач : SHIMANO ARDM3000, FIT 9S ACERA SERIES
Менувач на брзини : SHIMANO ASLM310, 27SPEED ALTUS SERIES
Кочници /: DISK Shimano Hidarylic
Димензија на тркало: 29" со Алуминиумски бандаши
Брзини / speed : 27
Запчаници и ланец: Shimamo
Големина на рам 19'
Гуми: Kenda

http://toplife-bikes.com/de/

Како да нарачате? ⤵
- 📝 Порака тука во инбокс
- 📞 Телефон 070/ 609-659
-🥇 12 месеци гаранција
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

ул.Јордан Мијалков бр 2, Скопје, во салонот на БИДИФИТ
VELOSIPEDI
велосипеди
Нема посетени огласи
Кон почеток