Македонски | Shqip | English |

SPORTSKI SPIRALI 25MM ZA SEAT LEON ST 2.0TDI FR

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 09 јун. 20:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

249 ЕУР   299 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Друго
SET 4 SPORTSKI SPIRALI MERWEDE SPRINGS -25MM ZA SEAT LEON 2.0TDi FR 08/2013- ( Made in Holland,EU ).

BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Skopje, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600

Нема посетени огласи
Кон почеток