Македонски | Shqip | English |

2x KUMHO ECSTA PS71 225/40-18 so 1000km

Се продава од: Vlatko 12 септ. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
Se prodavaat dve gumi KUMHO ECSTA PS71 225/40-ZR18

Gumite se proizvedeni 2019 godina i imaat projdeno okolu 1000km na avtopat. Kupeni i montirani se pred eden mesec. Demontirani pred nekolku dena.

Нема посетени огласи
Кон почеток