Македонски | Shqip | English |

BANDAZI BMW SERIJA 5 16" & 18" SERIJA 1 3 Z3 Z4

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 22 јан. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР   250 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
SET 4 BANDAZI BMW 18"= 150€ ZA SERIJA 1 / 3 / Z3 / Z4 ( treba da se farbaat )
SET 4 BANDAZI ENZO 16"= 200€ ZA SERIJA 5 TIP E34 E39 E60 E61 ( odlicna sostojba )

MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS! ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA NA DOMASNA ADRESA = GRATIS! BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток