Македонски | Shqip | English |

SET 4 GUMI NANKANG 245/45R18 NS-20

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 22 авг. 13:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

336 ЕУР   435 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
SUPER PROMOTIVNA PONUDA:
4 GUMI NANKANG 245/45R18 NS-20 100Y = 336€

GRATIS MONTAZA + BALANSIRANJE!!!

BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе
Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток